perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në danisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): antal, ciffer, nummer, tal, taltegn, tavl, størrelse
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez numër, numër në danisht, antal në shqip
numër në danisht