perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në danisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): han, hånd
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pëllëmbë, pëllëmbë në danisht, han në shqip
pëllëmbë në danisht