perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në danisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): akkompagnere, ledsage, føl, følge
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez përcjell, përcjell në danisht, akkompagnere në shqip
përcjell në danisht

Fjalë të ngjashme

zgjidh e merr vete banane prajite