perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në danisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): angå, berøre, betragte, galla, røre, vedkomme
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez përkas, përkas në danisht, angå në shqip
përkas në danisht