perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përmbys në danisht

Fjalë: përmbys (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): kante
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez përmbys, përmbys në danisht, kante në shqip
përmbys në danisht