perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në danisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): bearbejde
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez përpunoj, përpunoj në danisht, bearbejde në shqip
përpunoj në danisht