perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përqafoj në danisht

Fjalë: përqafoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (11): begrine, favne, indeholde, omfatte, omfavne, inkludere, knuge, knuse, presse, trykke, rumme
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez përqafoj, përqafoj në danisht, begrine në shqip
përqafoj në danisht