perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përsëris në danisht

Fjalë: përsëris (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): forny, gentage
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez përsëris, përsëris në danisht, forny në shqip
përsëris në danisht