perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në danisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): beskrive
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez përshkruaj, përshkruaj në danisht, beskrive në shqip
përshkruaj në danisht