perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në danisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): bekoste, betale, lønne
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në danisht, bekoste në shqip
paguaj në danisht

Fjalë të ngjashme

orar fany pyes pa school ju njoftoj