perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në danisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): , lidt, lift
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në danisht, få në shqip
pak në danisht