perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në danisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): arving, patron, efterfølger
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pasardhës, pasardhës në danisht, arving në shqip
pasardhës në danisht

Fjalë të ngjashme

qaj moj nuse lidhja ne seri