perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

peizazh në danisht

Fjalë: peizazh (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): landskab, landskamp
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez peizazh, peisazh vjeshte, peisazh vere, peisazh pranveror, peisazh pranvere, peisazh natyror, peizazh në danisht, landskab në shqip
peizazh në danisht