perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

perlë në danisht

Fjalë: perlë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): perle
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez perlë, perlë në danisht, perle në shqip
perlë në danisht

Fjalë të ngjashme

kaptest tokë e përgjakur fiksimet