perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pesëdhjetë në danisht

Fjalë: pesëdhjetë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): femti, halvtreds
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pesëdhjetë, pesëdhjetë nuanca të hirta, pesëdhjetë hijet e grisë, pesëdhjetë hijet e greit, pesëdhjetë në danisht, femti në shqip
pesëdhjetë në danisht