perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në danisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): folkelig, populær, almindelig, fælles
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në danisht, folkelig në shqip
popullor në danisht

Fjalë të ngjashme

kujdes nga engjelli luaj murlan