perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në danisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): dør, grind, låge, port, portal, bestemmelse, hensigt, mål
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez portë, portë në danisht, dør në shqip
portë në danisht

Fjalë të ngjashme

në mundsh dramë shqiptare djall site