perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

prek në danisht

Fjalë: prek (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): beføle, berøre, berøring, røre, påvirke
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez prek, prek mrishaj, prek cali, pre k worksheets, pre k themes, pre k sight words, prek në danisht, beføle në shqip
prek në danisht