perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në danisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): klippe, skære, hugst, revne, snitte, afvente, forvente, vente, forventning, håbe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në danisht, klippe në shqip
pres në danisht

Fjalë të ngjashme

meda fajtor pas giannina piknik 72