perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në danisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (11): afvente, forvente, forventning, vente, adoptering, adoption, fest, højtid, kalas, modtagelse, tilstelning
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në danisht, afvente në shqip
pritje në danisht