perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në danisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (19): eksperiment, erfare, erfaring, føle, forsøg, forsøge, mærke, oplevelse, prøve, teste, anføre, argumentere, bevise, demonstrere, kommandere, lede, vise, forske, smage
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në danisht, eksperiment në shqip
provoj në danisht