perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

psikologji në danisht

Fjalë: psikologji (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): psykologi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez psikologji, psikologji zhvillimi, psikologji studim rasti, psikologji sociale, psikologji pune, psikologji kriminalistike, psikologji në danisht, psykologi në shqip
psikologji në danisht