perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në danisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): høne
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në danisht, høne në shqip
pulë në danisht