perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në danisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): frankers, frimærke, stempel, symbol, tegn
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pullë, pullë në danisht, frankers në shqip
pullë në danisht

Fjalë të ngjashme

arnoj meaning