perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në danisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (20): autoritet, mandat, myndighed, respekt, åndsevne, effekt, fastet, hold, kraft, magt, mat, styrke, vende, bemyndigelse, potens, herredømme, kontrol, øvrighed, regering, styre
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në danisht, autoritet në shqip
pushtet në danisht

Fjalë të ngjashme

venitem murano komuna dushk