perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në danisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): ansigt, kys, kysse, mund, munding, smaske
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në danisht, ansigt në shqip
puth në danisht