perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në danisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): bor, skov, tømmer, træ, trevirke, ved, tre, virke, ferle
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në danisht, bor në shqip
pyll në danisht