perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në danisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): varig, fattet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez qëndrueshëm, qëndrueshëm në danisht, varig në shqip
qëndrueshëm në danisht