perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qartë në danisht

Fjalë: qartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): klar, netto, ren
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez qartë, qartë në danisht, klar në shqip
qartë në danisht