perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në danisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (14): fil, kategori, ministær, rad, række, rang, regering, regime, rykke, serie, styre, følge, kø, led
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez rresht, rresht në danisht, fil në shqip
rresht në danisht