perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në danisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): fare, risiko, tilfælde
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në danisht, fare në shqip
rrezik në danisht