perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në danisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (15): bebo, blive, bo, boning, bor, leve, forblive, holde, rast, rest, ro, blid, bosted, dvæle, ske
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në danisht, bebo në shqip
rri në danisht