perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në danisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (12): kåring, om, omkring, omtrent, rundt, cirkel, cykel, drivhjul, hjortetak, hjul, ring, ved
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në danisht, kåring në shqip
rrotull në danisht