perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në danisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (19): beskytte, forsvare, frede, vege, bevare, fredag, gardere, passe, vakt, beholde, forvare, ernære, forsørge, fortsætte, holde, påstå, støtte, underholde, holdbar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në danisht, beskytte në shqip
ruaj në danisht