perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në danisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (14): gudstjeneste, tjeneste, ansvar, embede, kontor, læs, opgave, pligt, betjening, servering, service, vennetjeneste, serve, stelle
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shërbim, shërbim në danisht, gudstjeneste në shqip
shërbim në danisht