perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në danisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): århundrede, sekel, tidsalder, alder, alderstrin
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në danisht, århundrede në shqip
shekull në danisht

Fjalë të ngjashme

dytor 5 projov caap