perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shikoj në danisht

Fjalë: shikoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): betragte, blik, glo, se, skue, åse
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shikoj, shikoj tv live, shikoj tv, shikoj tring sport live, shikoj ndeshje live, shikoj filxhan online, shikoj në danisht, betragte në shqip
shikoj në danisht