perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkop në danisht

Fjalë: shkop (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): ås, bom, stang, stav, stør, kø, kølle, stok, stokke
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shkop, shkopi i bilardos, shkop yulia, shkop ppa, shkop magjik, shkop gome, shkop në danisht, ås në shqip
shkop në danisht