perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkrij në danisht

Fjalë: shkrij (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): smelte, beslutte, opløse, tø, drukne
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shkrij, shkrij në danisht, smelte në shqip
shkrij në danisht