perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoh në danisht

Fjalë: shoh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): betragte, blik, glo, se, skue, åse
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shoh, shih tzu, shih tv shqip live, shih tv live, shih programming, shih programi tvsh, shoh në danisht, betragte në shqip
shoh në danisht