perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në danisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): offentlig, samfund, forbund, forening, selskab, følge, klub, lag, rederi, samvær
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shoqëri, shoqëri në danisht, offentlig në shqip
shoqëri në danisht