perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në danisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): befri, befrielse, fri, frigive, løsne, losse
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shpëtoj, shpëtoj në danisht, befri në shqip
shpëtoj në danisht