perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtatë në danisht

Fjalë: shtatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): syv
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shtatë, shtatë në danisht, syv në shqip
shtatë në danisht