perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shteg në danisht

Fjalë: shteg (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): gang, gangsti, sti, stig
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shteg, shteg games, ben shteg, shteg në danisht, gang në shqip
shteg në danisht

Fjalë të ngjashme

guximtar shqip projov caap