perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në danisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (18): de, land, ni, provins, stat, staten, tilstand, forfatning, holdning, kår, status, sted, stilling, bestand, betingelse, forhold, stand, talje
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në danisht, de në shqip
shtet në danisht

Fjalë të ngjashme

djeg gjarprin adet gecikmesi