perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtoj në danisht

Fjalë: shtoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (14): addere, tilføje, tilsætte, summere, annektere, forbinde, øge, stige, tiltage, vokse, forstørre, øgning, gro, økse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez shtoj, ulcinj stoj, shtoj ulqin, shtoj pesh, shtoj i vjeter, shtoj i ri, shtoj në danisht, addere në shqip
shtoj në danisht