perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

siguroj në danisht

Fjalë: siguroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (13): borgen, forsikre, garantere, garanters, garanti, sikre, svare, beskytte, fredag, trygge, forvisse, hende, love
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez siguroj, siguroj në danisht, borgen në shqip
siguroj në danisht