perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sipas në danisht

Fjalë: sipas (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): etter, ifølge, , til
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez sipas, sopas recipe, sipas tv, sipas panam, sipas nama in urdu, sipas nama, sipas në danisht, etter në shqip
sipas në danisht