perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sulm në danisht

Fjalë: sulm (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): adgang, angreb, overall, rad, raid, offensiv
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez sulm, summertime sadness lyrics, summer wine lyrics, summer wine, summer schools in europe 2014, summer school, sulm në danisht, adgang në shqip
sulm në danisht