perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

surprizë në danisht

Fjalë: surprizë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): overraskelse, undring
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez surprizë, surprizë në danisht, overraskelse në shqip
surprizë në danisht

Fjalë të ngjashme

ves harvard mbroj dashurin time